Yatak, Uyum Yatak
UYUM YATAK
Yatak Alınırken
Yatağın sertliğinin yanında ,uyku pozisyonunuzda çok önemlidir.

Yatak Alınırken

Yumuşak mı ,orta mı ,sert mi?

Hangi sertlikte yatağa ihtiyacınız var?

Yatağın sertliğinin yanında ,uyku pozisyonunuzda çok önemlidir.
Örneğin yan yatıyorsanız daha yumuşak bir yatak denemelisiniz ki,omuz ve kalçanız yatağa gömülürken vücudunuzun geri kalanı desteklensin.

Sırt üstü uyuyorsanız sert bir yatak seçmelisiniz.

Yataklarımızın arasındaki farklarla ilgili aklınızda sorular oluşabilir,hiç çekinmeden sorabilirsiniz.Eğitimli ve konusunda uzman personelimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Kullanım ve Hijyen

Biraz bakım ve dikkat ile yatağınızın konforunu ve yeniliğini uzun yıllarca koruyabilirsiniz.
Yatak koruyucu alez kullanın,lekeleri sabunlu soğuk su veya döşeme temizleme maddesi ile çıkarın ,temizlik maddesini az miktarda kullanın.Yatağınızı naklederken asla katlamayın.Üzerinde ütü yapmayın.En iyi yataklarda bile toz ve maytlar birikir ve hijyenlik azalabilir.Bu yüzden sağlığınız için yatağınızı ortalama 5-8 yılda bir değiştirilmesini tavsiye ederiz.

Yatağı kullanırken yapılan en büyük yanlışlıklardan biriside kurulan yatağın 6 ay 1 yıl hatta daha uzun süre tek taraflı kullanmaktır bu aşırı derecede yatağın ömrünü kısaltabilir.
Doğru olanı ayda bir defa ayak ucu başucuna, başucu ayak ucuna gelecek şekilde çevirmek ve mevsimsel döngülerde de yatağınızı ters yüz etmekte hatırı sayılır faydalar vardır bu kullanımlar sayesinde hem bölgesel çöküntüler(aynı yere biriken basınç sonucu meydana gelen yatak üzerindeki çöküntüler)  ortadan kalkmış olur hemde yatağınızın konforunu artırarak uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri
Sakcay Biliim